Publications Office of the EU
Poola-Kutno: Õhusõidukite seadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Kutno: Õhusõidukite seadmed

  • Leping sõlmitud
    14/11/2016
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
34741000 Õhusõidukite seadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,951,219.51
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,909,500.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
224/2016
Kirjeldus

Zakup technicznych środków materiałowych (podzespołów rejestratora parametrów lotu S2-3a/MiG-29) do realizacji biuletynu konstrukcyjnego P/O/U/5326/K/11.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
1,951,219.51
Lepingu lõplik väärtus
1,909,500.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
Postiaadress: ul. Księcia Bolesława 6
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 01-494
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.