Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

  • Leping sõlmitud
    02/09/2026
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
PREFETTURA DI VERONA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: ITH31 Verona
Ärivaldkond (peamine CPV)
85311000 Majutusega sotsiaalteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
27,716,278.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Kirjeldus

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Ei ole kättesaadav
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
27,716,278.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ALBANUOVA SOCIETA'COOPERATIVA SOCIALE
Postiaadress:
Linn: NOGARA
Sihtnumber: 37054
Riik:
Ametlik nimi: IGEA S.C.S.
Postiaadress:
Linn: VERCELLI
Sihtnumber: 13100
Riik:
Ametlik nimi: ATI SAMARITANO
Postiaadress:
Linn: VERONA
Sihtnumber: 37126
Riik:
Ametlik nimi: SPAZIO APERTO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Postiaadress:
Linn: BUSSOLENGO
Sihtnumber: 37012
Riik:
Ametlik nimi: A.CROSS ONLUS
Postiaadress:
Linn: CAPRINO VERONESE
Sihtnumber: 37013
Riik:
Ametlik nimi: JOY SOCIETÀ COOPERATIVA ARL
Postiaadress:
Linn: VERONA
Sihtnumber: 37121
Riik:
Ametlik nimi: CASCINA CLARABELLA COOPERATIVA SOCIALE ETS
Postiaadress:
Linn: CORTE FRANCA
Sihtnumber: 25040
Riik:
Ametlik nimi: Cooperativa Sociale Famiglia Felice
Postiaadress:
Linn: VERONA
Sihtnumber: 37135
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.