Publications Office of the EU
Tšehhi Vabariik-Praha: Prügikastide puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Tšehhi Vabariik-Praha: Prügikastide puhastusteenused

  • Avaldatud
    28/08/2018
  • Tähtpäev
    04/10/2018
  • Pakkumuste avamine
    04/10/2018
  • Leping sõlmitud
    31/10/2018
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Česká republika - Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hankija asukoht
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Ärivaldkond (peamine CPV)
90918000 Prügikastide puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,958,677.69 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,796,562.00 CZK
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
KRPA-183742/ČJ-2018-0000VZ-K
Kirjeldus

Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení sběru, svozu a likvidace komunálního odpadu z objektů Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy v roce 2018 – 2021

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://nen.nipez.cz/profil/KRP
Pakkumusi saab esitada
Submission for one lot only
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/10/2018 09:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

90918000 - Prügikastide puhastusteenused

90510000 - Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused

90512000 - Jäätmeveoteenused

90511000 - Jäätmekogumisteenused

90500000 - Prügi ja jäätmetega seotud teenused

Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.