Publications Office of the EU
Taani-København V: Värvimistööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taani-København V: Värvimistööd

  • Avaldatud
    19/03/2019
  • Tähtpäev
    27/05/2019
  • Leping sõlmitud
    26/06/2019
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Øresundsbro Konsortiet
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Hankija asukoht
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Ärivaldkond (peamine CPV)
45442100 Värvimistööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
60,000,000.00 DKK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
45,141,100.00 DKK
Pakkumuse viitenumber
P653 IMS nr. 4.9.1/174-42499
Kirjeldus

Förstärkningsmålning (ommålning) och reperationsmålning av Øresundsbron
— Nytt täckskikt enligt Köparens specificering,
— Täcka/avtäcka montera/demontera utrustning och ytor som inte skall målas,
— Etablering och förflyttning av Målningsplattformar,
— Färg enligt Köparens specifikationer,
— Underhåll av målningsplattform,
— Reparationsmålning.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afhlkgrwwl&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
60,000,000.00 DKK
Lepingu lõplik väärtus
45,141,100.00 DKK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Muehlhan A/S
Postiaadress: Nyvang 16
Linn: Middelfart
Sihtnumber: 5500
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.