Publications Office of the EU
Hispaania-Vitoria-Gasteiz: Ehitiste arhitektuuriteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Vitoria-Gasteiz: Ehitiste arhitektuuriteenused

  • Avaldatud
    13/08/2021
  • Tähtpäev
    01/10/2021
  • Pakkumuste avamine
    29/10/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Gobierno Vasco - Planificación Territorial, Vivienda y Transportes
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES213 Bizkaia
Hankija asukoht
NUTS code: ES21 País Vasco
Ärivaldkond (peamine CPV)
71221000 Ehitiste arhitektuuriteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
690,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
021SV/2021
Kirjeldus

Redacción del Proyecto Básico, de Ejecución y la Dirección Facultativa para la construcción de viviendas de protección pública en varias parcelas de Sestao (Bizkaia) acorde a metodología de trabajo BIM, teniendo en cuenta criterios de edificación medioambientalmente sostenible. Licitación por lotes.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Gobierno Vasco - Planificación Territorial, Vivienda y Transportes
Riiklik registrikood: S4833001C
Postiaadress: Donostia - San Sebastián, 1 01010 Vitoria Gasteiz
Linn: Vitoria-Gasteiz
NUTSi kood: ES21
Sihtnumber: 01010
Riik: ESP
Kontaktisik: NAGORE OLABARRIA
Peamine aadress: https://www.contratacion.euskadi.eus
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/10/2021 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.