Publications Office of the EU
Läti-Jelgava: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Läti-Jelgava: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)

  • Avaldatud
    31/01/2018
  • Tähtpäev
    01/03/2018
  • Tühistatud
    28/04/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: LV003 Kurzeme
Hankija asukoht
NUTS code: LV00 Latvija
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
LLU 2018/17/AK
Kirjeldus

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Riiklik registrikood: 90000041898
Postiaadress: Lielā iela 2
Linn: Jelgava
NUTSi kood: LV00
Sihtnumber: LV-3001
Riik: LVA
Kontaktisik: Inese Sprukta
Peamine aadress: http://www.llu.lv
Elektrooniliselt aadressil:
www.eis.gov.lv
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/03/2018 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.