Publications Office of the EU
Säästva transpordi park HZ University of Applied Sciences - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Säästva transpordi park HZ University of Applied Sciences

  • Avaldatud
    26/04/2024
  • Tähtpäev
    11/06/2024
  • Pakkumuste avamine
    11/06/2024
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
HZ / HZ University of Applied Sciences
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: NL342 Overig Zeeland
Ärivaldkond (peamine CPV)
50100000 Sõidukite ja nendega seotud vahendite remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
HZ-UAS-2024-TA
Kirjeldus

Täiselektriliste transpordivahendite (autod ja jalgrattad) täisteenusliisingu ost 1 000 000 eurot

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/334357
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/334357
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
11/06/2024 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
KWALITEIT
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.