Publications Office of the EU
Norra-Trondheim: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Norra-Trondheim: Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused

  • Avaldatud
    13/12/2014
  • Tähtpäev
    30/01/2015
  • Leping sõlmitud
    10/02/2015
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Trondheim kommune
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: NO0 Norge
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,976,630.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
14/60726
Kirjeldus

The procurement is for engineering design service for a new road with a pavement in Asjørnsens gate and Tyholtvegen. Total length approx. 1 200 m. New water and sewage pipelines shall be engineered for the road project in Asbjørnsens gate, Tyholtvegen and in Skyåsvegen.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,976,630.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Rambøll Norge AS
Postiaadress: Postboks 9420 Sluppen
Linn: Trondheim
Sihtnumber: 7493
Riik: NOR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.