Publications Office of the EU
Kreeka-Sindos Thessalonikis: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Kreeka-Sindos Thessalonikis: Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)

  • Leping sõlmitud
    19/09/2013
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,500.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Αριθμός Διακήρυξης 13/2011
Kirjeldus

Προμήθεια επιστημονικού-ερευνητικού εξοπλισμού του Αλεξανδρείου ΤΕΙ Θεσσαλονίκης.
Είδος 11: Ηχόμετρο τύπου 1

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,500.00
Lepingu lõplik väärtus
2,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Enco ΕΠΕ
Postiaadress: Αχ. Παράσχου 32
Linn: Αθήνα
Sihtnumber: 114 73
Riik: GRC
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.