Publications Office of the EU
E-Santa Cruz de Tenerife: Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

E-Santa Cruz de Tenerife: Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted

  • Leping sõlmitud
    29/11/2011
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES709 Tenerife
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
140,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
605,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2 0814 2011 0170
Kirjeldus

Suministro de articulos productos alimenticios para proporcionar alimentacion al personal de las distintas UCO,S en la Isla de Tenerife.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
140,000.00
Lepingu lõplik väärtus
605,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Embutidos Tenerife SA
Postiaadress: Carretera las Cañadas KM. 4,7
Linn: La Esperanza-El Rosario
Sihtnumber: 38290
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.