Publications Office of the EU
Bulgaaria-Plovdiv: Keskküttekatlad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Plovdiv: Keskküttekatlad

  • Avaldatud
    07/11/2017
  • Leping sõlmitud
    16/01/2020
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG421 Пловдив
Hankija asukoht
NUTS code: BG421 Пловдив
Ärivaldkond (peamine CPV)
44621220 Keskküttekatlad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,725,614.74 BGN
Pakkumuse viitenumber
282-TP-19-TG-Д-З
Kirjeldus

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Riiklik registrikood: 115016602
Postiaadress: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Linn: Пловдив
NUTSi kood: BG421
Sihtnumber: 4000
Riik: BGR
Kontaktisik: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Peamine aadress: www.evn.bg
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
7,725,614.74 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: „Роберт Бош“ ЕООД
Postiaadress: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Linn: София
Sihtnumber: 1407
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.