Publications Office of the EU
Printerite, multifunktsionaalsete printimissüsteemide, dokumendiskannerite ja seadmehaldustarkvara rent - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Printerite, multifunktsionaalsete printimissüsteemide, dokumendiskannerite ja seadmehaldustarkvara rent

  • Avaldatud
    26/03/2026
  • Tähtpäev
    27/04/2026
  • Leping sõlmitud
    08/05/2026
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Landkreis Nordwestmecklenburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE80M Nordwestmecklenburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
48773000 Trükkimise tarkvarapakett
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
551,520.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
L-042-2026-CW
Kirjeldus

Printerite, multifunktsionaalsete printimissüsteemide, dokumendiskannerite ja seadmehaldustarkvara rent seoses eelmise lepingu lõppemisega 30.06.2026

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://evergabe-mv.de/Satellite/notice/CXVHYMZYT7C4PE71
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://evergabe-mv.de/Satellite/notice/CXVHYMZYT7C4PE71
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
551,520.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: CHG-MERIDIAN AG
Postiaadress:
Linn: Weingarten
Sihtnumber: 88250
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.