Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Info hüvisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Itaalia-Rooma: Info hüvisteenused

  • Avaldatud
    22/05/2013
  • Tähtpäev
    08/07/2013
  • Pakkumuste avamine
    15/07/2013
  • Leping sõlmitud
    01/04/2014
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Banca d'Italia
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
64216210 Info hüvisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,700,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,294,094.50 EUR
Pakkumuse viitenumber
G858 002/13
Kirjeldus

La procedura è volta ad acquisire servizi di:
1) accesso online tramite la rete Internet a una piattaforma web per la consultazione di banche dati, con finalità di produzione di report e di esportazione di dati e informazioni commerciali sulle imprese e sulle persone giuridiche o fisiche;
2) produzione con cadenza periodica (di norma, mensile) su supporto ottico di due archivi (file) relativi ai protesti levati sul territorio italiano riferiti alle persone fisiche;
3) produzione con cadenza periodica (di norma, annuale) su supporto ottico di un archivio (file) riguardante le partecipazioni delle imprese italiane all'estero;
4) assistenza tecnica (Helpdesk) contattabile da remoto;
5) assistenza specialistica on-site volta a favorire l'ottimale sfruttamento della piattaforma web da parte degli utilizzatori, da svolgere presso sedi della Banca d'Italia in Roma e Frascati.
Il contratto, efficace dalla stipula, avrà una durata di 4 anni dal primo giorno del mese successivo all'accettazione della fornitura.
Ulteriori informazioni sono contenute nel Disciplinare di gara, nel Capitolato tecnico e negli altri allegati al Disciplinare che costituiscono parte integrante e sostanziale del presente Bando.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/07/2013 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
3,700,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,294,094.50 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Cerved Group SpA
Postiaadress: Via San Vigilio 1
Linn: Milano (MI)
Sihtnumber: 20142
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.