Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Grenoble: Mikroskoobid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Grenoble: Mikroskoobid

  • Avaldatud
    11/03/2017
  • Tähtpäev
    20/03/2017
  • Pakkumuste avamine
    20/03/2017
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Institut polytechnique de Grenoble (INP)
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK24 Isère
Hankija asukoht
NUTS code: FRK24 Isère
Ärivaldkond (peamine CPV)
38510000 Mikroskoobid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Le matériel proposé devra impérativement être interfacé avec le ResiScope II.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Institut polytechnique de Grenoble (INP)
Postiaadress: 46 avenue Félix Viallet
Linn: Grenoble
NUTSi kood: FR714
Sihtnumber: 38000
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.grenoble-inp.fr/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/03/2017 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.