Publications Office of the EU
Prantsusmaa-La Garenne-Colombes: Puhkemajade teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-La Garenne-Colombes: Puhkemajade teenused

  • Avaldatud
    28/07/2021
  • Tähtpäev
    28/09/2021
  • Leping sõlmitud
    30/11/2021
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ville de La Garenne-Colombes
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hankija asukoht
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Ärivaldkond (peamine CPV)
55242000 Puhkemajade teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
89,850.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
2021-022
Kirjeldus

séjours d'été pour les enfants et adolescents garennois

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=795320&orgAcronyme=d6n
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.