Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lyon: Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Lyon: Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    20/07/2021
  • Tähtpäev
    06/09/2021
  • Pakkumuste avamine
    07/09/2021
  • Leping sõlmitud
    14/12/2021
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
conseil Départemental du Rhône
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Hankija asukoht
NUTS code: FRK26 Rhône
Ärivaldkond (peamine CPV)
50700000 Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,000,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
21_bat_ao_031
Kirjeldus

les prestations font l'objet d'un accord-cadre mono attributaire, conclu en application de l'article L. 2125-11° et exécuté par émission de bons de commande en application des articles R. 2162-13 et R. 2162-14 du Code de la commande publique.L'accord-cadre comporte un montant maximum de 500 000 euros Ht pour la période initiale du contrat de deux ans mais pas de montant minimum.Ces montants seront identiques en cas d'éventuelle reconduction de l'accord-cadre.La valeur estimée hors Tva indiquée à l'onglet "Quantité ou étendue" comprend toutes les périodes de reconduction

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.rhone.fr/
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/09/2021 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,000,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: engie Solutions
Postiaadress: 127 avenue Barthélémy Buyer
Linn: Lyon
Sihtnumber: 69005
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.