Publications Office of the EU
Uitvoeren van (onderdelen van) selectieprocedures binnen de Vlaamse overheid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Uitvoeren van (onderdelen van) selectieprocedures binnen de Vlaamse overheid

  • Avaldatud
    30/01/2025
  • Tähtpäev
    07/02/2025
  • Leping sõlmitud
    14/08/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Vlaamse Overheid
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Ärivaldkond (peamine CPV)
79600000 Värbamisteenistus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,000,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2024006
Kirjeldus

De Vlaamse overheid staat in voor zijn eigen contractuele en statutaire selecties. Het gaat hier over zowel interne (bevorderingen, horizontale mobiliteit) als externe selecties. Rekrutering en selectie is strategisch belangrijk voor de organisatie. De geschikte kandidaat kiezen, met een duidelijke “fit” met de organisatie, is cruciaal voor een performante organisatie. Het Selectiecentrum van het Agentschap Overheidspersoneel en de selectoren binnen de Vlaamse overheid dragen de verantwoordelijkheid voor het correcte en kwaliteitsvolle verloop van deze taken, het selecteren van de juiste mensen. Voor de uitvoering van opdrachten rond wervingen en selectie en voor de ondersteuning van de selectoren in de Vlaamse overheid, wil de Vlaamse overheid een beroep doen op externe expertise. Onderliggende raamovereenkomst heeft in het bijzonder betrekking op het geheel of gedeeltelijk uitvoeren van selectieprocedures en dit zowel voor leidinggevende, uitvoerende als inhoudelijke functies.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/28399e7f-1d76-4392-a3af-55eba3f7be9e/general
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/28399e7f-1d76-4392-a3af-55eba3f7be9e/general
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.