Publications Office of the EU
Hispaania-Majadahonda: Reaktiivid ja kontrastvahendid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Hispaania-Majadahonda: Reaktiivid ja kontrastvahendid

  • Avaldatud
    02/02/2018
  • Tähtpäev
    12/03/2018
  • Pakkumuste avamine
    05/04/2018
  • Leping sõlmitud
    30/04/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33696000 Reaktiivid ja kontrastvahendid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
242,347.05 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
157,002.04 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
GCASU 2018-3-FAR
Kirjeldus

Gadoliiniumi tarnimine

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Hospital Universitario Puerta de Hierro de Majadahonda
Postiaadress: C/ Joaquín Rodrigo, 2.
Linn: Madrid.
Sihtnumber: 28222
Riik: ESP
Kontaktisik: Registro del Hospital U. Puerta de Hierro Majadahonda.
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/04/2018 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.