Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Paris La Defense: Elektriseadmete osad - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Paris La Defense: Elektriseadmete osad

  • Avaldatud
    30/04/2020
  • Tähtpäev
    29/05/2020
  • Pakkumuste avamine
    29/05/2020
  • Leping sõlmitud
    10/08/2020
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
In'li
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Ärivaldkond (peamine CPV)
31682000 Elektriseadmete osad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
2020-Sm-021
Kirjeldus

La présente consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes conformément aux articles L. 2113-6 à L. 2113-8 du code de la commande publique.
Elle implique la mise en place d'un accord-cadre multi-attributaires avec marchés subséquents conformément aux articles R. 2162-1 à R. 2162-10 du code de la commande publique.
Le nombre maximum de titulaires est fixé à cinq sous réserve d'un nombre suffisant d'offres conformes.
L'accord-cadre est conclu sans minimum ni maximum.
Les marchés subséquents seront mono-attributaire (un titulaire).
Lieu d'exécution des prestations: divers sites majoritairement en Île-de-France, quelques sites dans l'Oise, les Alpes-Maritimes, le Pas-de-Calais.
Début de fourniture: À titre indicatif, il est prévu que le début de fourniture pour le premier marché subséquent intervienne au 1.8.2020.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://agysoft.marches-publics.info
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/05/2020 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.