Publications Office of the EU
E-Madrid: Tervisekindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Tervisekindlustusteenused

  • Avaldatud
    08/06/2012
  • Tähtpäev
    29/06/2012
  • Pakkumuste avamine
    09/07/2012
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Fundación para la Proyección Internacional de las Universidades Españolas - Universidad.es
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES España
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
66512200 Tervisekindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
754,800.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
CM-AT 1/2012
Kirjeldus

El objeto del contrato es el que se detalla a continuación: Pólizas de seguro médico privado no farmaceútico colectivo y seguro de repatriación, en beneficio de los becarios del programa "Ciencias sin fronteras".
Sin perjuicio de que el detalle, las características y la forma de hacer efectiva la realización de la prestación serán las que se establecen en el “Pliego de Prescripciones Técnicas”, los seguros deberán garantizar la cobertura suficiente para cumplir con los requisitos de visado que recoge el Reglamento de de la Ley Orgánica 4/2000, sobre derechos y libertades de los extranjeros en España y su integración social, tras su reforma por Ley Orgánica 2/2009.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
09/07/2012 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
754,800.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.