Publications Office of the EU
Puuviljakorvid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Puuviljakorvid

  • Avaldatud
    04/09/2025
  • Tähtpäev
    03/10/2025
  • Pakkumuste avamine
    04/10/2025
  • Leping sõlmitud
    28/10/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Jönköpings kommun
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Ärivaldkond (peamine CPV)
15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,500,000.00 SEK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2025_24/164
Kirjeldus

Hange hõlmab puuviljakorvide tarnimist Jönköpingi valla töökohtadele.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68385&GoTo=Tender
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68385&GoTo=Tender
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/10/2025 00:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Se underlag för utvärdering av lägsta pris.
Osakaal (protsentides, täpne) : 591650
Hinnanguline väärtus
2,500,000.00 SEK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Man måste Må AB
Postiaadress:
Linn: LINKÖPING
Sihtnumber: 58750
Riik:
Ametlik nimi: Rudenstams Bär & Fruktodling AB
Postiaadress:
Linn: HUSKVARNA
Sihtnumber: 56192
Riik:
Ametlik nimi: Företagsväxter i Knivsta AB
Postiaadress:
Linn: KNIVSTA
Sihtnumber: 74123
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.