Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Douai: Mass-spektromeetrid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Douai: Mass-spektromeetrid

  • Avaldatud
    08/07/2016
  • Tähtpäev
    31/08/2016
  • Pakkumuste avamine
    05/09/2016
  • Leping sõlmitud
    02/11/2016
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
École des mines de Douai
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Hankija asukoht
NUTS code: FRE11 Nord
Ärivaldkond (peamine CPV)
38433100 Mass-spektromeetrid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
500,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
416,665.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
no 16 EMD 035 M
Kirjeldus

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: École des mines de Douai
Riiklik registrikood: 19590342200010
Postiaadress: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Linn: Douai
NUTSi kood: FR301
Sihtnumber: 59508
Riik: FRA
Kontaktisik: Annie Demski
Peamine aadress: http://www2.mines-douai.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
05/09/2016 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
500,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
416,665.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Postiaadress: Eduard-Bodem-Gasse 3
Linn: Innsbruck
Sihtnumber: 6020
Riik: AUT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.