Publications Office of the EU
DNS – metsandustegevus viljelusprotsessis OZ Považies, OZ Severis ja OZ Tatrys - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

DNS – metsandustegevus viljelusprotsessis OZ Považies, OZ Severis ja OZ Tatrys

  • Avaldatud
    12/08/2026
  • Täna
    02/09/2026
  • Tähtpäev
    16/09/2026
Olek
Avaldatud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Ärivaldkond (peamine CPV)
77230000 Mitmesugused metsandusega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,279,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Kirjeldus

Dünaamilise hankesüsteemi raames sõlmitavate lepingute esemeks on alade puhastamine jääkidest pärast ülestöötamist, pinnase ettevalmistamine metsa taastamiseks, metsa uuendamine istutamise või külvamise teel, noorte puistute hilisem hooldamine, kaitstes neid umbrohu, ulukite ja nende kasvatamise eest harvendamise ja soovimatute puude puistult eemaldamise teel, et parandada nende kvaliteeti ja stabiilsust. Seda põhihooldust täiendab töö metsakaitse valdkonnas, mille eesmärk on kahjulike mõjurite ennetamine ja otsene kaitse nende eest, töö invasiivsete maitsetaimede ja taimede eemaldamiseks, muud viljelustööd, töö metsapuude genofondi säilitamise ja paljundamisega ning töö metsatranspordivõrgu hooldamiseks viljelustegevuse eesmärgil. See on professionaalne tegevus, mis keskendub metsade säästvale majandamisele sellisel viisil ja määral, et säilib nende bioloogiline mitmekesisus, vastupanuvõime, tootmis- ja taastamissuutlikkus, eluiga ja võime täita metsade tootmis-, sotsiaalseid ja ökoloogilisi funktsioone. Tegemist on metsade diferentseeritud majandamisega, mille puhul võetakse arvesse erinevaid looduslikke, taimseid, majanduslikke, majanduslikke ja sotsiaalseid tingimusi ja nõudeid, mida kohaldatakse metsahooldusprogrammi väljatöötamisel ja rakendamisel, ning erieeskirjadele vastavaid menetlusi erakorraliste asjaolude tagajärgede ja ettenägematu metsakahjustuse kõrvaldamiseks.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Cena
Hinnanguline väärtus
1,279,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.