Publications Office of the EU
PL-Łódź: Kiir- ja maanteede ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łódź: Kiir- ja maanteede ehitustööd

  • Avaldatud
    19/03/2013
  • Tähtpäev
    25/04/2013
  • Pakkumuste avamine
    25/04/2013
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Miasto Łódź – Zarząd Dróg i Transportu
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233100 Kiir- ja maanteede ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
ZDiT-DZ.331.23.2013.
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest budowa przejazdów rowerowych.
1.Część I – Budowa przejazdów rowerowych wraz z sygnalizacja świetlną z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) al. Mickiewicza - ul. Łąkowa,
b) ul. Konstantynowska - ul. Krakowska,
c) al. Włókniarzy przy ul. Żubardzkiej,
d) ul. Zgierska przy ul. Stefana,
e) ul. Zgierska - ul. Julianowska,
g) ul. Zachodnia przy C.H. Manufaktura,
h) ul. Julianowska - ul. Żarnowcowej,
i) al. Mickiewicza - al. Kościuszki,
j) ul. Zgierska przy ul. Dolnej,
k) ul. Kopcińskiego przy ul. Jaracza,
1) ul. Wujaka przy ul. Puszkina,
ł) al. Włókniarzy przy ul. Lutomierskiej i Wielkopolskiej
m) ul. Sienkiewicza na przedłużeniu al. Schillera.
Zakres robót obejmuje:
- wyznaczenie za pomocą organizacji ruchu projektowanych przejazdów rowerowych wraz z przejściami dla pieszych,
- wykonanie odcinków dojazdowych dróg rowerowych i dowiązań ciągów pieszych w niezbędnym zakresie,
- korekta krawężników drogowych ( obniżenie istniejących krawężników) w obrębie przejazdów w niezbędnym zakresie,
- zaprojektowanie przejazdów przez torowiska tramwajowe,
- sygnalizacja świetlna wraz z zasilaniem elektrycznym na przebudowywanych przejazdach,
- roboty ziemne i nawierzchniowe,
- niezbędne rozbiórki,
- przełożenie istniejących nawierzchni w celu nawiązania do projektowanych odcinków,
- odtworzenie istniejących elementów naruszonych w trakcie prowadzenia prac.
2. Cześć II - Budowa przejazdów rowerowych wraz z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) ul. Nowomiejska na wysokości głównych alejek Parku Staromiejskiego,
b) ul. Warszawska przy ul. Wycieczkowej,
c) al. Włókniarzy przy ul. 11 Listopada,
d) skrzyżowanie ul. Dąbrowskiego i Lodowej,
e) ul. Transmisyjna przy ul. Rokicińskiej,
g) ul. Pomorska przy ul. Lumumby,
h) ul. Lumumby przy ul. Pomorskiej,
i) ul. Zgierska przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
j) ul. Źródłowa na połączeniu Parku Helenów z Parkiem Ocalałych.
Zakres robót obejmuje:
- Prace przygotowawcze,
- Prace nawierzchniowe,
- Oznakowanie i urządzenia zabezpieczające,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III SIWZ pn. „Dokumentacja projektowa oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych”.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/04/2013 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.