Publications Office of the EU
Saksamaa-Lübeck: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Lübeck: Ehitustööd

  • Avaldatud
    23/08/2019
  • Tähtpäev
    01/10/2019
  • Pakkumuste avamine
    01/10/2019
  • Leping sõlmitud
    28/10/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Bundesrepublik Deutschland endvertreten durch Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEF07 Nordfriesland
Hankija asukoht
NUTS code: DEF03 Lübeck, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
108,403.36 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
71,561.50 EUR
Pakkumuse viitenumber
19E00235 - 112VN515
Kirjeldus

Zementestrich-, Dämm- und Abdichtungsarbeiten für den Neubau eines Ausbildungszentrums.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
www.e-vergabe-sh.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/10/2019 08:50
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
108,403.36 EUR
Lepingu lõplik väärtus
71,561.50 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Estrichbau Saar GmbH
Postiaadress:
Linn: Merzig
Sihtnumber: 66663
Riik: DNK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.