Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Ettevõtte püsitelefonivõrguteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Rooma: Ettevõtte püsitelefonivõrguteenused

  • Leping sõlmitud
    20/12/2017
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Comando Generale dell’Arma dei Carabinieri – Centro Unico Contrattuale
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: IT Italia
Hankija asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Ärivaldkond (peamine CPV)
64214000 Ettevõtte püsitelefonivõrguteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,048,861.79
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,048,861.79 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Procedura negoziata ex art. 63 co. 2, lett. b, sub. 3 del D. Lgs. 50/2016 per completare sul territorio nazionale l’attivazione del “112 NUE integrato” presso 28 Comandi provinciali/Gruppi e 102 Compagnie dipendenti nelle regioni Abruzzo, Basilicata, Calabria, Emilia Romagna, Molise, Sardegna, Toscana e Veneto.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
3,048,861.79
Lepingu lõplik väärtus
3,048,861.79 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Telecom Italia S.p.A.
Postiaadress: via Gaetano Negri 1
Linn: Milano
Sihtnumber: 20123
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.