Publications Office of the EU
Saksamaa-Mintraching: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Mintraching: Ehitustööd

  • Avaldatud
    26/05/2023
  • Tähtpäev
    28/06/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Gemeinde Mintraching
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE238 Regensburg, Landkreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE238 Regensburg, Landkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Gegenstand der Ausschreibung sind die Baumeisterarbeiten für den Neubau des Pflegeheims St. Josef in
Mintraching, als 3-geschossiges Gebäude, nicht unterkellert, mit Flachdach, errichtet in Massivbauweise aus
Stahlbeton und geklebten Ziegelmauerwerk.
Grundfläche des Gebäudes: ca. 1.330 m2
Brutto-Geschossfläche: ca. 3.990 m2
Brutto-Rauminhalt: ca. 14.360 m3
Das Leistungsverzeichnis beinhaltet folgende Leistungsbereiche:
• Erdarbeiten
• Spezial-Tiefbauarbeiten für Gründung über CSV-Säulen
• Betonarbeiten
• Mauerarbeiten
• Abdichtungsarbeiten
• Entwässerungskanalarbeiten
• Elektro-Verlegesysteme für Ortbeton
• Erdungsanlagen
• Versickerungsanlagen

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av1e43cb-eu
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.