Publications Office of the EU
Austria-Graz: Tervishoiuteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Graz: Tervishoiuteenused

  • Avaldatud
    24/05/2022
  • Tähtpäev
    04/07/2022
  • Leping sõlmitud
    18/07/2022
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Arbeitsmarktservice Steiermark
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT22 Steiermark
Hankija asukoht
NUTS code: AT22 Steiermark
Ärivaldkond (peamine CPV)
85100000 Tervishoiuteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
445,500.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
445,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
141.122
Kirjeldus

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Arbeitsmarktservice Steiermark
Riiklik registrikood: 9110002553327
Postiaadress: Babenbergerstraße 33
Linn: Graz
NUTSi kood: AT22
Sihtnumber: 8020
Riik: AUT
Peamine aadress: www.ams.at
Elektrooniliselt aadressil:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
445,500.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
445,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: BBRZ Österreich
Postiaadress:
Linn: Linz
Sihtnumber:
Riik: AUT
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.