Publications Office of the EU
Austria-Viin: Müügiautomaadid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Viin: Müügiautomaadid

  • Leping sõlmitud
    13/03/2019
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Wiener Linien GmbH & Co KG
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
42933000 Müügiautomaadid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
F57/119/2018/1
Kirjeldus

Lieferung von stationären Fahrscheinverkaufsautomaten (FAA) für den Ersatz im Grundnetz und der Neuausrüstung von Stationen des U – Bahn Neubaus in Wien.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Conduent Business Solutions AG
Postiaadress: Freiburgstraße 251
Linn: Bern
Sihtnumber: 3018
Riik: CHE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.