Publications Office of the EU
AOP24-4958- de levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

AOP24-4958- de levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren

  • Avaldatud
    15/05/2024
  • Tähtpäev
    17/06/2024
  • Leping sõlmitud
    01/08/2024
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Katholieke Universiteit te Leuven
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Ärivaldkond (peamine CPV)
38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
330,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
AOP24-4958
Kirjeldus

AOP24-4958_ levering van 1 of 2 HPGe clover-type detectoren

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/2f4d1583-a084-4d1e-ad21-948af3b1fbb5/general
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/2f4d1583-a084-4d1e-ad21-948af3b1fbb5/general
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Technische (meer)waarde en kwaliteit van het aangeboden toestel
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Bedrag van de offerte
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Leveringstermijn
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
330,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Mirion Technologies (Canberra BNLS) NV
Postiaadress:
Linn: Zellik
Sihtnumber:
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.