Publications Office of the EU
Slovakkia-Bratislava: Tehnilise projekteerimise teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakkia-Bratislava: Tehnilise projekteerimise teenused

  • Välja kuulutatud
    07/12/2013
  • Avaldatud
    29/01/2014
  • Tähtpäev
    04/03/2014
  • Leping sõlmitud
    11/12/2014
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Vodohospodárska výstavba, Štátny podnik
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,184,300.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,196,900.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Predmetom zákazky je vypracovanie dokumentácie (PD) mosta pre chodcov a cyklistov pre územné rozhodnutie, vypracovanie dokumentácie mosta pre chodcov a cyklistov pre stavebné povolenie, zameranie dotknutej oblasti a vypracovanie geometrického plánu, majetkoprávne vysporiadanie, inžinierska činnosť na vydanie územného rozhodnutia a stavebného povolenia.
Dĺžka hlavnej trasy je 2422 m a pozostáva z nasledovných častí:
1. úsek: cesta na maďarskej strane: 539 m;
2. úsek: most nad Dunajom: 474 m;
3. úsek: slovenské inundačné územie: 125 m;
4. úsek: ľavostranná hrádza: 1 101 m;
5. úsek: cez MVE + malá lávka: 183 m.
Dĺžka prípojných ciest (m): 125 m a pozostáva z nasledovných častí:
— prípojné cesty na maďarskej strane: 125 m,
— prípojné cesty na slovenskej strane: 0 m.
Celková dĺžka trasy včítane napájacích vedľajších vetiev je 2 547 m. Celý druhý úsek tvorí most cez Dunaj vejárovo usporiadanou (semiharfovou) sústavou závesov s pylónmi modifikovaného tvaru písmena A. Súčasťou piateho úseku je malá 57 m dlhá lávka pre chodcov a cyklistov premosťujúca premostenie kanálu SVD G-N v blízkosti obce Dobrohošť.
Dĺžka mosta pre chodcov: 473,82 m.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: PP & P Co., s.r.o.
Riiklik registrikood: 35933852
Postiaadress: Záhradnícka 36
Linn: Bratislava
Sihtnumber: 821 08
Riik: SVK
Kontaktisik: PP & P Co., s.r.o., Záhradnícka 36, 821 08 Bratislava
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
1,184,300.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,196,900.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Dopravoprojekt, a.s.
Postiaadress: Kominárska
Linn: Bratislava
Sihtnumber: 832 03
Riik: SVK
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.