Publications Office of the EU
Krisenmanagement 2026-2027 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Krisenmanagement 2026-2027

  • Avaldatud
    04/02/2026
  • Tähtpäev
    23/02/2026
  • Pakkumuste avamine
    23/02/2026
  • Leping sõlmitud
    15/06/2026
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Stadt Wien - Wiener Wohnen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
79430000 Kriisiohjamisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
147,402.81 EUR
Pakkumuse viitenumber
40336-2026
Kirjeldus

Anpassung d. Krisenstabshandbücher u. Schulungen

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/233246
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/233246
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
23/02/2026 13:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Preis
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
147,402.81 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Infraprotect Gesellschaft für Risikoanalyse, Notfall- und Krisenmanagement GmbH
Postiaadress:
Linn: Wien
Sihtnumber: 1030
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.