Publications Office of the EU
Saksamaa-Hamburg: Hoonete puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Hamburg: Hoonete puhastusteenused

  • Avaldatud
    04/03/2022
  • Tähtpäev
    20/04/2022
  • Pakkumuste avamine
    20/04/2022
  • Leping sõlmitud
    30/08/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Finanzbehörde Hamburg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Hankija asukoht
NUTS code: DE600 Hamburg
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
329,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
327,100.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
FB 2021002410
Kirjeldus

Ausgeschrieben wird die Gebäudereinigung im ReBBz Schule Leuschnerstraße, Leuschnerstraße 13, 21031 Hamburg für die Zeit vom 01.10.2022 bis auf weiteres. Bei dem Objekt handelt es sich um ein Schulgebäude mit einer Gesamtreinigungsfläche von 6.100 qm.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0079cee8-0656-4746-89c0-6cdf603fbe67
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/04/2022 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
329,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
327,100.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Henning Facility Services GmbH
Postiaadress: Am Sandtorkai 40
Linn: Hamburg
Sihtnumber: 20457
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.