Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Clermont-Ferrand: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Clermont-Ferrand: Ehitustööd

  • Avaldatud
    24/10/2017
  • Tähtpäev
    16/01/2018
  • Leping sõlmitud
    09/03/2018
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Crous de Clermont-Ferrand
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,893,282.79 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
8
Pakkumuse viitenumber
2018/501
Kirjeldus

Réhabilitation du bâtiment B de la résidence universitaire du Clos Saint-Jacques à Clermont-Ferrand.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: CROUS de Clermont-Ferrand
Postiaadress: 25 rue Étienne Dolet
Linn: Clermont-Ferrand
NUTSi kood: FRK14
Sihtnumber: 63000
Riik: FRA
Peamine aadress: https://www.crous-clermont.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.