Publications Office of the EU
Poola-Brzeg: Elekter - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Brzeg: Elekter

  • Avaldatud
    12/08/2022
  • Tähtpäev
    14/09/2022
  • Tühistatud
    23/09/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Gmina Brzeg- Burmistrz Brzegu
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL524 Opolski
Hankija asukoht
NUTS code: PL524 Opolski
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,100,000.00 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
OR.IV.271.1.U.1.2022
Kirjeldus

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej na potrzeby:
1) obiektów Gminy Brzeg i jednostek organizacyjnych. Planowana łączna wysokość zużycia energii elektrycznej szacowana jest w wysokości 1436,60 MWh.
2) obiektów oświetlenia przestrzeni publicznej Gminy Brzeg. Planowana łączna wysokość zużycia energii elektrycznej szacowana jest w wysokości 467,50 MWh.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://e-propublico.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/09/2022 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,100,000.00 PLN
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.