Publications Office of the EU
Reaktsioonid immunoloogiale: VIRALI MÄRGID, HIV, HORMONI ja TUMORAL MÄRGID - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Reaktsioonid immunoloogiale: VIRALI MÄRGID, HIV, HORMONI ja TUMORAL MÄRGID

  • Leping sõlmitud
    21/10/2024
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: RO321 Bucureşti
Ärivaldkond (peamine CPV)
33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,636,080.00 RON
Pakkumuse viitenumber
4505332202240
Kirjeldus

Reaktsioonid immunoloogiale: VIRALI MÄRGID, HIV, HORMONI ja TUMORAL MÄRGID

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Pretul ofertei
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
3,636,080.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ROTEST
Postiaadress:
Linn: Bucuresti
Sihtnumber: 013594
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.