Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Chambéry: Ennetushooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Chambéry: Ennetushooldusteenused

  • Avaldatud
    01/06/2016
  • Tähtpäev
    29/06/2016
  • Pakkumuste avamine
    29/06/2016
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Centre hospitalier Métropole Savoie
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK27 Savoie
Hankija asukoht
NUTS code: FRK27 Savoie
Ärivaldkond (peamine CPV)
50324200 Ennetushooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
MAINTEEQUIPEMENTSHOTELIERS2016
Kirjeldus

Maintenance d'une partie des équipements hôteliers du Centre Hospitalier Métropole Savoie, site de Chambéry et site d'aix-les-bains.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Centre hospitalier Métropole Savoie
Postiaadress: BP 31125
Linn: Chambéry
NUTSi kood: FR717
Sihtnumber: 73011
Riik: FRA
Peamine aadress: http://www.ch-metropole-savoie.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.achat-hopital.com
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
29/06/2016 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.