Publications Office of the EU
Saksamaa-Potsdam: Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Potsdam: Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused

  • Avaldatud
    15/04/2022
  • Tähtpäev
    13/05/2022
  • Pakkumuste avamine
    13/05/2022
  • Leping sõlmitud
    08/06/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Brandenburgischer IT Dienstleister
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
75000000 Riigihaldus-, kaitse- ja sotsiaalkindlustusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
V-22/0166
Kirjeldus

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/05/2022 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IABG mbH Niederlassung Berlin
Postiaadress: Friedrichstraße 185 Haus E
Linn: Berlin
Sihtnumber: 10117
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.