Publications Office of the EU
Tšehhi Vabariik-Šenov u Nového Jičína: Elekter - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi Vabariik-Šenov u Nového Jičína: Elekter

  • Välja kuulutatud
    12/06/2014
  • Avaldatud
    17/10/2014
  • Tähtpäev
    03/12/2014
  • Pakkumuste avamine
    03/12/2014
  • Leping sõlmitud
    15/12/2014
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
VOP CZ, s.p.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
40,000,000.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
25,583,750.00 CZK
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
052/3/2014
Kirjeldus

Předmětem veřejné dodávky jsou dodávky elektrické energie zemního plynu na rok 2015.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/12/2014 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.