Publications Office of the EU
Vaatluskeskus 2025–02: „Strateegilised küsimused Põhja-Aafrikas, Lähis-Idas (ANMO)” - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Vaatluskeskus 2025–02: „Strateegilised küsimused Põhja-Aafrikas, Lähis-Idas (ANMO)”

  • Avaldatud
    03/10/2025
  • Tähtpäev
    03/11/2025
  • Leping sõlmitud
    18/06/2026
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Sous-direction de la préfiguration de l'agence ministérielle de gestion
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FR101 Paris
Ärivaldkond (peamine CPV)
75220000 Kaitseteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
340,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
500,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2025_000460_SGA_SDPAMG_BPI
Kirjeldus

Vaatluskeskus 2025–02: „Strateegilised küsimused Põhja-Aafrikas, Lähis-Idas (ANMO)”

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
required
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: 70% cf. Règlement de la consultation pour la décomposition des critères et sous-­critères
Osakaal (protsentides, täpne) :
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: 30% cf. Règlement de la consultation pour la formule attribuant la note financière
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
340,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
500,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Fondation pour la recherche stratégique (FRS)
Postiaadress:
Linn: LEVALLOIS-PERRET
Sihtnumber: 92300
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.