Publications Office of the EU
Itaalia-Pavia: Kanalisatsioonivõrgu haldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Pavia: Kanalisatsioonivõrgu haldusteenused

  • Avaldatud
    04/02/2022
  • Tähtpäev
    23/02/2022
  • Pakkumuste avamine
    25/02/2022
  • Leping sõlmitud
    13/09/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
ASM PAVIA SPA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITC48 Pavia
Hankija asukoht
NUTS code: ITC48 Pavia
Ärivaldkond (peamine CPV)
90480000 Kanalisatsioonivõrgu haldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,051,217.55 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
840,974.04 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

servizio di manutenzione ordinaria e straordinaria delle stazioni di sollevamento gestite da ASM PAVIA S.P.A anno 2022 / 2023

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ASM PAVIA SPA
Postiaadress: VIA DONEGANI, 7
Linn: PAVIA
NUTSi kood: ITC48
Riik: ITA
Peamine aadress: http://www.asm.pv.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/02/2022 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,051,217.55 EUR
Lepingu lõplik väärtus
840,974.04 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IDRAULICA F.LLI SALA SRL
Postiaadress:
Linn: CONCORDIA SULL SECCHIA
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.