Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    28/05/2016
  • Tähtpäev
    08/07/2016
  • Pakkumuste avamine
    28/07/2016
  • Leping sõlmitud
    14/09/2016
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Comunida de Madrid, Consejería de Sanidad, Hospital G. U. «Gregorio Marañón»
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
271,256.54 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
160,650.58 EUR
Pakkumuse viitenumber
213/2016
Kirjeldus

Servicio de mantenimiento preventivo, correctivo y validación de los equipos de esterilización y otros elementos de la marca Matachana instalados en el Hospital General Universitario Gregorio Marañón.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/07/2016 10:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
271,256.54 EUR
Lepingu lõplik väärtus
160,650.58 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Antonio Matachana, S.A.
Postiaadress: Almogavers, 174
Linn: Barcelona
Sihtnumber: 08018
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.