Publications Office of the EU
Itaalia-Teramo: Autoparklate haldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Teramo: Autoparklate haldusteenused

  • Avaldatud
    17/05/2021
  • Tähtpäev
    16/06/2021
  • Pakkumuste avamine
    17/06/2021
  • Leping sõlmitud
    19/05/2022
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
COMUNE DI TERAMO
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITF12 Teramo
Hankija asukoht
NUTS code: ITF12 Teramo
Ärivaldkond (peamine CPV)
98351000 Autoparklate haldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,016,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,016,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Comune di Teramo
Postiaadress: via Carducci 33
Linn: Teramo
NUTSi kood: ITF12
Sihtnumber: 64100
Riik: ITA
Peamine aadress: www.comune.teramo.it
Elektrooniliselt aadressil:
www.crabruzzo.pro-q.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
17/06/2021 09:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
6,016,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
6,016,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Postiaadress:
Linn: RECANATI
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.