Publications Office of the EU
Saksamaa-Düsseldorf: Tualettpaber, taskurätikud, käterätikud ja salvrätikud - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Düsseldorf: Tualettpaber, taskurätikud, käterätikud ja salvrätikud

  • Avaldatud
    11/04/2014
  • Tähtpäev
    30/05/2014
  • Pakkumuste avamine
    30/05/2014
  • Leping sõlmitud
    04/08/2014
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Stadtbetrieb Zentrale Dienste
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90911200 Hoonete puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
6,456,830.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,308,386.08 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
17
Pakkumuse viitenumber
16/10-2014-0092
Kirjeldus

Lieferung von Hygieneartikeln für die Dienststellen der Landeshauptstadt Düsseldorf in 2 Losen.
Die Lieferung erfolgt frei Verwendungsstelle zu bis zu 90 Dienststellen und ca. 450 Objekten.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister – Bauverwaltungsamt – Submissionsstelle
Postiaadress: Brinckmannstraße 5, 3. Etage, Zimmer 3161
Linn: Düsseldorf
Sihtnumber: 40225
Riik: DEU
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/05/2014 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.