Publications Office of the EU
Spordiväljakute varustuse tarnimine ja paigaldamine Pomorie linnas ja Pomorie omavalitsusüksuses Gaberovo külas kahe partiina - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Spordiväljakute varustuse tarnimine ja paigaldamine Pomorie linnas ja Pomorie omavalitsusüksuses Gaberovo külas kahe partiina

  • Avaldatud
    02/09/2026
  • Täna
    04/09/2026
  • Tähtpäev
    01/10/2026
  • Pakkumuste avamine
    02/10/2026
Olek
Avaldatud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG341 Бургас
Ärivaldkond (peamine CPV)
43325000 Pargi- ja mänguväljakuvarustus
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
80,531.90 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
605947
Kirjeldus

Lepingu ese on lepingupartneri määramine Pomorie linna spordiväljaku ja Pomorie linna Gaberovo spordiväljaku varustuse tarnimiseks ja paigaldamiseks vastavalt hankija konkreetsele vajadusele. Osa №1: „I krundi spordiväljaku varustuse tarnimine ja paigaldamine 195 Pomorie kava alusel (PI 57491.504.66 KK alusel)“; Osa №2: „I reguleeritava piirkonna q spordiväljaku varustuse tarnimine ja paigaldamine 19 Gaberovo küla plaani järgi, obsht. Kõigi kavandatud tegevuste üksikasjalik kirjeldus ja iga osa tehnilised omadused on esitatud dokumentidele lisatud tehnilises kirjelduses – lisa № 1. ​​​​​​​

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/605947
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://app.eop.bg/today/605947
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/10/2026 14:00
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.