Publications Office of the EU
FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS OF THE 8000 SERIES TRAINS OF THE MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK OF THE 8000 SERIS TRAINS OF THE MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS OF THE 8000 SERIES TRAINS OF THE MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK OF THE 8000 SERIS TRAINS OF THE MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

  • Leping sõlmitud
    31/07/2025
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Metro de Madrid, S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
34600000 Raudtee- ja trammivedurid ja veerem ning nendega seonduvad osad
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
436,561.60 EUR
Pakkumuse viitenumber
6012500111 - SUMINISTRO DE REPUESTOS DE INMOVILIZADO DE PROVEEDOR FLENDER PARA LOS TRENES DE LA SERIE 8000 DEL PARQUE DE MATERIAL MÓVIL DE METRO DE MADRID
Kirjeldus

FLENDER PROVIDER IMMOBILIZED REPAYMENTS OF THE 8000 SERIES TRAINS OF THE MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK OF THE 8000 SERIS TRAINS OF THE MADRID METRO MOBILE MATERIAL PARK

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Según se rige en el Pliego de Condiciones Particulares
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
436,561.60 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: FLENDER IBÉRICA, S.L.U.
Postiaadress:
Linn: Madrid
Sihtnumber: 28760
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.