Publications Office of the EU
Hispaania-Barcelona: Kaardistamistarkvarapakett - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Barcelona: Kaardistamistarkvarapakett

  • Leping sõlmitud
    25/10/2022
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Institut Cartogràfic i Geològic de Catalunya
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Hankija asukoht
NUTS code: ES511 Barcelona
Ärivaldkond (peamine CPV)
48326000 Kaardistamistarkvarapakett
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
225,640.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
225,640.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
48326100-0
Kirjeldus

El contrato tiene por objeto el suministro de captura de datos hechas con Mobile Mapping

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
225,640.00
Lepingu lõplik väärtus
225,640.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: INFRAPLAN BARCELONA, SL,
Postiaadress:
Linn: Barcelona
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.