-
Avaldatud31/10/2017
-
Tähtpäev11/12/2017
-
Pakkumuste avamine11/12/2017
-
Leping sõlmitud27/03/2018
-
Täna06/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
Prantsusmaa-Rambouillet: Programmeerimisteenused
Les prestations, objet de la présente consultation, concernent une mission de programmiste dans le cadre du lancement de la phase 2 du projet d'extension du réseau intercommunal de micro-crèches afin d'augmenter, le maillage du territoire communautaire par la construction de 2 nouveaux établissements qui s'ajoutent aux 7 micro-crèches communautaires actuellement en fonctionnement.
Ametlik nimi: Rambouillet Territoires
Riiklik registrikood: 20007334400018
Postiaadress: 22 rue Gustave Eiffel
Linn: Rambouillet Cedex
NUTSi kood: FR103
Sihtnumber: 78511
Riik: FRA
Kontaktisik: Service marchés publics — Mme Grémy Anne-Cécile
Peamine aadress: http://www.rt78.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=291636&orgAcronyme=d5x
72243000 - Programmeerimisteenused
71000000 - Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
Postiaadress: 20 passage de la Folie Regnault
Linn: Paris
Sihtnumber: 75011
Riik: FRA
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.