Publications Office of the EU
Seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 71 kohaselt algatatud menetlus MULTILOTTO-mudelis, mis viiakse läbi PLATFORM NET4MARKET – CSAMED S.R.L. kaudu, kõige majanduslikult kasulikuma pakkumise kriteeriumiga seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 108 lõike 2 tähenduses, asüüliteenuste haldamiseks, ajavahemik 1.9.2024–31.8.2027 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 71 kohaselt algatatud menetlus MULTILOTTO-mudelis, mis viiakse läbi PLATFORM NET4MARKET – CSAMED S.R.L. kaudu, kõige majanduslikult kasulikuma pakkumise kriteeriumiga seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 108 lõike 2 tähenduses, asüüliteenuste haldamiseks, ajavahemik 1.9.2024–31.8.2027

  • Avaldatud
    18/04/2024
  • Tähtpäev
    24/05/2024
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Le Terre della Marca Senone
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: ITI32 Ancona
Ärivaldkond (peamine CPV)
85312110 Laste päevahooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,840,483.61 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 71 kohaselt algatatud menetlus MULTILOTTO-mudelis, mis viiakse läbi PLATFORM NET4MARKET – CSAMED S.R.L. kaudu, kõige majanduslikult kasulikuma pakkumise kriteeriumiga seadusandliku dekreedi nr 36/2023 artikli 108 lõike 2 tähenduses, asüüliteenuste haldamiseks, ajavahemik 1.9.2024–31.8.2027

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_terredellamarca
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_terredellamarca
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.