Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Tulle: Telefoni- ja sideliinide ehitus- ja abitööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Prantsusmaa-Tulle: Telefoni- ja sideliinide ehitus- ja abitööd

  • Avaldatud
    10/11/2023
  • Tähtpäev
    19/12/2023
  • Pakkumuste avamine
    19/12/2023
  • Leping sõlmitud
    21/02/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Conseil Départemental de la Corrèze
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRI21 Corrèze
Hankija asukoht
NUTS code: FRI21 Corrèze
Ärivaldkond (peamine CPV)
45232300 Telefoni- ja sideliinide ehitus- ja abitööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,000,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2022AFF048
Kirjeldus

Correze territooriumi videovalvekaamerad

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_iyByBXgV8X
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/12/2023 13:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
1,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,000,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: AXIONE
Postiaadress:
Linn: Malakoff
Sihtnumber: 92240
Riik:
Ametlik nimi: SERFIM TIC
Postiaadress:
Linn: Vénissieux
Sihtnumber: 69633
Riik:
Ametlik nimi: SDEL Limousin Quercy / CITEOS
Postiaadress:
Linn: Malemort
Sihtnumber: 19360
Riik:
Ametlik nimi: SPIE CityNetworks
Postiaadress:
Linn: SAINT DENIS
Sihtnumber: 93287
Riik:
Ametlik nimi: INEO INFRACOM / INEO RÉSEAUX / ATS
Postiaadress:
Linn: DIJON
Sihtnumber: 21000
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.